Kui olulised on inimesed!

Kui sündis otsus alustada OMA kohaga, hakkas meil Marisega (Maris Gusev) vilgas töö ööl ja päeval - põhjalik äriplaani meisterdamine, investorite otsimine, asukoha leidmine, partnerite raalimine jne 

Ausalt öeldes, kuna niivõrd palju on vahepeal sündinud ja toimunud, siis see algusaeg hakkab vaikselt meelest minema. Kuid üks on kindel - nii pikki koosolekuid ja sisulisi asjade otsustamisi pole meie eludes varem olnud.

Hästi olulisel kohal on olnud just inimesed. Meie inimesed, kes ühel või teisel viisil kõige olulisemat rolli just sellise Kniks&Kraaps pereresto sündimisel on mänginud. Tahan nad siinkohal suure rõõmu ja uhkusega välja tuua:

Maris Tammel - leidlik sisearhitekt, kes on aidanud meie hullumeelsed ideed panna paberile ning teha selgeks ka kõigile teistele. Käed ise külge, on tema moto!

Ergo Tubala - maailma kuldseimate kätega töömees - osav, aus, korrektne. Paremat ei leia keegi, sest tema ehitas oma kätega lausa meie riiulkapi, mängumaal kõik nähtava, leti jne! PS. Hiiumaalt!

Kristiina Tuubel - ilma kelleta ei oleks meil logo, menüüsid, flaiereid, ürituste plakateid jne. Alati valmis tegudeks!

Bianka Soe - on nõu ja jõuga abiks kaasamõtlejana. Aitas luua meie toormahlad, smuutid ja mis kõige olulisem, viib meie pool läbi "Kirju Köök" nimelist kokakooli! Tugi ja kaasaelaja!

Eiki Kallavus - elektri imemees. On teinud võimatutest asjadest elektrit ja just sinna, kus meie seda vajame.

Nende kõigiga läheksime luurele küll iga kell. Ja võib juhtuda, et ühel päeval lähemegi...


Kirjuta esimene kommentaar

Email again: